top of page
Derin Deniz İlüstrasyon

ÜŞÜTMEYEN MAYO

OWLI SWIMWARM 

Bebek ve çocuklar için yüzmeyi hem güvenli hem eğlenceli hale getiren mayo Owli Swimwarm ile tanışın!

Owli Swimwarm Mayo

Owli SwimWarm mayolar profesyonel dalgıç kıyafetlerinde kullanılan Neopren'den üretilmiştir. Neopren'in bebek mayolarında kullanılmasının çeşitli faydaları vardır. Gelin bunları beraber inceleyelim.

Owli SwimWarm Mayo UV Koruma

Owli SwimWarm mayolar Neopren kumaşı ile bebek ve çocukları hem suyun içinde hem de suyun dışında üşütmemek için tasarlanmıştır. Neopren, yapısı gereği ten ve su arasında ince bir bariyer oluşturur. Bu bariyer vücut ısısını muhafaza ederken soğuk su veya soğuk havanın vücuda nüfuz etmesini engeller.

Owli SwimWarm Mayo Neopren

Owli SwimWarm mayolar Neopren kumaşı ile kolay kurur. Bebek ve çocuklar için geliştirilmiş tasarımı sayesinde giydirilmesi çok kolaydır. Her çocuğun beden yapısının farklı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Owli SwimWarm mayolar cırtcırtları ile dilediğiniz ölçüde ayarlanabilir.

Neopren'in önemli faydalarından biri de bebek ve çocukları UV ışınlarına karşı korumasıdır. Güneşten gelen UV ışınları cilt ve deri hasarına sebep olabilmektedir. Özellikle deniz ve açık havuzlarda su yüzeyinden yansıyan UV ışınları daha yoğun etki gösterebilir. Owli SwimWarm, UV ışınlarına karşı %100 koruma sağlar. 

Owli SwimWarm Mayo Güneş Koruması
Owli SwimWarm Mayo Hızlı Kurur

Owli Swimwarm mayoların kullanılması kadar bakımı da çok kolaydır. Yüzme aktiviteleri sonrası soğuk su ile durulayıp asarak kurumaya bırakmanız yeterlidir. Özel bir bakım gerektirmez.

bottom of page