top of page
Hamile Destek Kemeri.png

Hamilelik Boyunca Size Destek Olacak
Owli Hamile Destek Kemeri 2'si 1 Arada

000_0884.png

Owli'den hem hamilelik boyunca hem de hamilelik sonrasında kullanılması için tasarlanmış yepyeni bir destekçi daha!

Hamilelik boyunca karnın büyümesiyle beraber anne adayının taşıdığı vücut ağırlığı da artmaktadır. Bu gibi durumlarda anne adayı içgüdüsel olarak elleriyle karnını destekleyecek şekilde alttan kavrar ve kendini hafifletmeye çalışır. Owli Hamile Destek Kemeri 2'si 1 Arada, hamile kadınların ihtiyaç duyduğu bu desteği gün boyu sağlaması için tasarlanmıştır.

Owli Bamboo Premium Serisinin bir ürünü olan Owli Hamile Destek Kemeri, bambu kumaşı sayesinde daha yumuşak bir doku sunar. Bambunun sunduğu extra sıkılık ile konumlandırdığınız bölgeden kaymaz. Ayrıca ayarlanabilir ikili kemer yapısı sayesinde hamileliğinizin kaçıncı ayında olursanız olun size uygun bedeni ayarlayabilirsiniz.

Hamilelik boyunca kullanımdan önce doktorunuza danışmanız sağlınız açısından oldukça önemlidir.

Doğumdan Sonra Sıkılaşmanıza Yardımcı Olacak

Hamile Destek Kemeri Ten.png

Kadın vücudunun hamilelik boyunca geçirdiği mucizevi değişimlerin mümkün olmasının sebeplerinden biri de Relaxin Hormonu.

Relaxin Hormonunun doğumdan sonraki ilk 5 ay boyunca da salgılanmaya devam ettiği biliniyor. 

Owli Hamile Destek Kemerinin doğumdan hemen sonra kullanılmasıyla hala salgılanmakta olan Relaxin Hormonunun faydaları bir araya geliyor. 

Relaxin Hormonunun kaslara, bağ dokularına ve hatta kemiklere sağladığı esneklik ile Bamboo Premium'un sunduğu extra sıkılık sayesinde sıkılaşma süreci artık daha kolay.

Ayrıca hamilelik sırasında oluşan alt bel ağrıları için de Owli Hamile Destek Kemeri 2'si 1 Arada harika bir çözüm olabilir.

bottom of page