top of page

OWLI UYKU GURUSU

ile tanışın

Owli Uyku Gurusu 0-36 ay boyunca kullanılabilen, istediğiniz zaman genişletilmiş kundak ya da ayaklı uyku tulumuna dönüşen bir kundaktır. Kısacası, Owli Uyku Gurusu bebeğinizle beraber büyüyen tek kundaktır.

 

Doğumdan sonra kundaklanmak bebeklerin anne karnında gibi güvende hissetmelerine yardımcı olan en iyi uygulamalardan biridir. Owli Uyku Gurusu’nun tasarımını oluşturan en önemli etmenlerden biri de yeni doğanların sağlıklı vücut gelişimini desteklemesi ve onların huzurlu uyku düzenine sahip olmalarını sağlamasıdır. 

 

Owli Uyku Gurusu, Dünya’nın kundaktan tam boy ayaklı uyku tulumuna dönüşen ilk ve tek uyku giyim ürünüdür. 4’ü 1 arada tasarımı sayesinde Owli Uyku Gurusu 0-36 ay boyunca kullanılabilir, pratik kullanımı sayesinde bebeğinizle beraber büyüyebilir. 

 

Peki, Owli Uyku Gurusu tüm bunları nasıl başarıyor?

ÖNCE KUNDAK

Yenidoğanlarda doğru şekilde kundak kullanmanın faydaları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. 

Owli Uyku Gurusu, Avokado şeklindeki tasarımı ile bebekleri en ideal şekilde sarmalar, onların anne karnında gibi güvende hissetmelerini sağlar. 

 

Aynı zamanda bel ve kalça hizasının altındaki özel tasarımı sayesinde bebeklerin sağlıklı kalça gelişimini destekler. Owli, Uluslararası Kalça Displazi Enstitüsü tarafından “Sağlıklı Kalça Dostu Akreditasyonu” almayı hak eden Türkiye’nin ilk ve tek kundak markasıdır.

 

%95 pamuklu yapısı sayesinde bebeğinizi yumuşacık şekilde sarmalar, yenidoğanlarda görülen moro refleksinin önüne geçer. 

 

Çift yönlü fermuarı ile giy çıkar kolaylığı sağlar, bebeğinizin uykusunu bölmeden alt bakımını hızlandırır.

Owli Uyku Gurusu Early Birds | Dream Ride | To The Moon
Owli Uyku Gurusu Indie Girl

SONRA

GENİŞLETİLMİŞ KUNDAK

Owli Uyku Gurusunu genişletilmiş kundağa çevirmeniz çok kolay. Omuz hizasında bulunan fermuarını tek bir hareketle açabilir, Owli’yi sarmalayan kundaktan genişletilmiş kundağa çevirebilirsiniz.

 

Owli Uyku Gurusu bebeğinizle büyüyebildiği için onların her anına ayak uydurabilir. Bebeğinizin kollarını dışarı çıkartmak isterseniz yeni gizlenmiş çıt çıtları ile bunu yapmanız çok kolay.

Her iki kolunda bulunan çıt çıtları açabilir, bebeğinizin kollarını dışarı çıkartabilirsiniz. Üstelik gelişmiş tasarımı sayesinde bu çıt çıtlar beğinizin kollarına temas etmez.

SON OLARAK

AYAKLI UYKU TULUMU

Owli Uyku Gurusunu en özel kılan özelliklerinden biri Dünya'nın kundaktan ayaklı uyku tulumuna dönüşen ilk ve tek uyku ürünü olmasıdır.

 

Bu dönüşümü gerçekleştirmek çok kolay. İstediğiniz zaman yan fermuarını açıp alt kısımda gizli bulunan ayak uzantılarını dışarı çekebilirsiniz. Böylece kundak olarak kullandığınız Owli sağlıklı kalça yapısını koruyarak ayaklı uyku tulumuna dönüşür.

 

Bebeğinizle büyüyebilen tek kundak olan Owli Uyku Gurusu 3 yaşına kadar olan çocuklar için idealdir.Bu sayede Owli’yi yalnızca kundak olarak değil uyku tulumu olarak da tercih edebilirsiniz.

Owli Uyku Gurusu Early Birds

MÜKEMMELLİK DETAYLARDA GİZLİDİR

Owli Uyku Gurusu Milk

Çift Yönlü Fermuar ve
Fermuar Koruması

Made For Mums 2019 Bronze

Made For Mums 2019
En İyi Uyku Giyim Ürünü
Bronz Madalya

Owli Uyku Gurusu Early Birds
Owli Uyku Gurusu Palm Springs

Bebeğinizin Tenine Temas Etmeyen
Yeni Çıtçıt Tasarımı

Kaşındırmayan Baskı Ense Etiketi

Made For Mums 2020 Gold
International Hip Dysplasia Institute

Made For Mums 2020
En İyi Uyku Giyim Ürünü
Altın Madalya

Uluslararası Kalça Displazi
Enstitüsü -
Sağlıklı Kalça Dostu Onayı

bottom of page