top of page

DOĞUM SONRASI İNCELMENİN
EN PREMIUM YOLU!

Kadınları kadınlardan daha iyi kim anlayabilir? Üstelik konu doğum sonrası sıkılaşma ise!

Owli Bamboo Premium kadınlar tarafından yalnızca kadınlar için geliştirildi.

DOĞAL BAMBU KUMAŞ

Owli'nin doğum sonrası incelme uzmanlığını bambunun doğal nitelikleri ile birleştirdik. Daha yumuşak ve daha fazla nefes alan bir kumaş dokusu için Owli Bamboo Premium'u geliştirdik.

DAHA SIKI VE  DAHA ERGONOMİK TASARIM

Yenilenmiş ergonomik yapısıyla Owli Bamboo Premium şimdi çok daha konforlu. Gün boyu kullanım ve maksimum sıkılaşma için tasarlanmış olan Bamboo Premium yeni ve daha geniş yan bantları sayesinde daha sıkı.

ANTIBAKTERİYEL

Bambu kumaşın sunduğu bir diğer önemli özellik Owli'nin şimdi anti-bakteriyel niteliklere sahip olması. Owli Bamboo Premium hem normal doğum hem sezaryen doğum sonrası kullanıma uygundur. Doğum sonrası korse kullanımının sizin sağlık durumunuza uygun olup olmadığını muhakkak doktorunuza danışın.

TAM BOY KORSEYE DÖNÜŞEBİLİR

Bamboo Premium serisinde bulunan diğer ürünlerle bir araya getirerek Owli'yi tam boy korseye dönüştürebilirsiniz. Doğum Sonrası Korse ile ön karın, yan karın ve bel bölgenizi sıkılaştırırken, Hamile Destek Kemeri 2'si 1 Arada ile basen ve kalça bölgenizi sıkılaştırabilirsiniz.

NEDEN BAMBOO PREMIUM SERİSİ ?

  • Bambu kolay ve hızlı büyüyebilmesi sebebiyle sürdürülebilir ve çevre dostu bir bitkidir. Aynı zamanda büyümesi için neredeyse hiç gübre ve ilaçlama gerektirmez. Böylece doğaya ve bulunduğu topraklara hasar vermez.

  • Bambu doğada çok hızlı ve verimli şekilde büyür. Bunu başarabilmesinin en büyük sebeplerinden biri de bakterilere karşı oluşturduğu doğal koruma kalkanıdır. İşte bu yüzden bambudan üretilen kumaşlarda anti-bakteriyel olma özelliği taşır.

  • Bambu dayanıklı olmasıyla da diğer materyallere göre daha avantajlıdır. Owli Bamboo Premium Korse şimdiye kadarki en yüksek sıkılık seviyesine sahiptir. Böylece sıkılığını da daha uzun süre koruyabilir.

  • Bambu kumaşın nefes alabilen yapısı sayesinde Owli Bamboo Premium daha az terletir ve gün boyu kesintisiz kullanıma daha uygundur.

bottom of page