top of page

TESLİMAT KOŞULLARI

Hafta içi 14:30'a  kadar verilen tüm "Aynı Gün Kargo" etiketli ürünlerde siparişiniz aynı gün kargoya teslim edilir. 

"2-3 İş Günü Kargo" etiketli ürünler ise yukarıda belirtilen saatler dışında geldiği takdirde bir sonraki iş günü işleme alınır ve belirtilen süre içerisinde kargoya teslim edilir.

Her türlü sorunuzda mesai saatleri içerisinde 03122224817'yi arayarak bilgi alabilirsiniz ya da iletisim@bebekform.com a email gönderebilirsiniz.

 

Mesai saatlerimiz:

Hafta içi: 09:00-12:00, 12:45-17:30

Cumartesi: 09:00-12:30
 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Bebekform.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

bottom of page