top of page

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

KVK düzenlemeleri nedeniyle Owli olarak Trendyol, Amazon, hepsiburada, n11 gibi platformlardan yaptığınız alışverişlerinizde size doğrudan ulaşamıyoruz. Ancak unutmayın, alışveriş deneyiminizle ilgili her türlü sorunuz ve desteğiniz için size hizmet vermeye hazırız. Bu nedenle, platformlar üzerinden yaptığınız alışverişlerle ilgili her türlü destek ihtiyacınız için lütfen aşağıda belirtilen numarayı kullanarak bizimle iletişime geçin. Owli olarak sizlere her konuda yardımcı olmak için hazırız.

Telefon:

+90 (312) 222 48 17

+90 (553) 044 48 17

+90 (506) 908 48 17

 

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde aşağıdaki adresimize gönderebilirsiniz. 

İade/Değişim Adresimiz: LİLARA TEKSTİL A.Ş. Mebusevleri Süslü Sokak No:18/8 Tandoğan 06580 Çankaya Ankara

Not: Yalnızca internet üzerinden alışveriş mümkündür. Mağaza iadeleri için lütfen alışveriş yaptığınız mağaza ile iletişime geçiniz.

İade/değişim yapılacak ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek/değiştirmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları, orijinal kutusu ve faturası ile eksiksiz bir şekilde 14 gün içerisinde anlaşmalı kargo firması ile tarafımıza gönderebilirsiniz. 14 günü geçen iade ve değişim talepleri kabul edilmeyecektir.

 

Anlaşmalı kargo firmaları:
MNG Kargo: 853395212

Kuryeye anlaşma kodunun bildirilmesi gerekmektedir.

Kargo ücreti:

ALICI'NIN ürün/ürünleri başka bir kargo firması aracılığıyla göndermesi halinde teslimat bedeli ALICI tarafından karşılanacak olup, ALICI tarafından bu şeklide karşı ödemeli olarak gönderilen ürün/ürünleri SATICI'NIN teslim alma yükümlülüğü bulunmamaktadır. ALICI ürün/ürünlerin anlaşmalı kargo firması olan MNG Kargo firmasından başka bir kargo firması ile gönderilmesi halinde SATICI'DAN herhangi bir talepte bulunamayacak olup, SATICI'NIN bu nedenle doğmuş/doğacak olan her türlü zararını tazminle mükellef olacaktır. Ürün/ürünlerin açıklandığı şekli ile ve belgeler ile iade edilmemesi halinde iade işlemi gerçekleştirilemeyecek olup ürün/ürünler SATICI'YA gönderildiği hali ile ve karşı ödemeli olarak ALICI'YA geri gönderilecektir. SATICI'NIN bu halde herhangi bir sorumluluğu bulunmayacaktır. 

 

İade Edilemeyen Ürünler

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, bebek emzik, biberon, bebek body, kundak, iç giyim ürünleri, korse, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz zaman alabilir.

bottom of page