Trukid Sunny Days Sport Mineral İçerikli Organik Güneş Kremi 100 ml

Ürün Kodu : TRU1632
184,90 TL
kargo.svg (2 KB) Aynı Gün Kargoya Teslim
Para Puan : 554.7
Ürün Özellikleri

Trukid Sunny Days Sport Spf 30+ Mineral Organik İçerikli Doğal Güneş Koruyucu Krem -Losyon ;

SKT:  03/24


Denizde ya da yoğun güneş altında spor yapmak durumunda olan dağcılık, trekking, bisiklet, kano, sörf, yelken, kayak sporcuları, deniz yaşamına gönül vermiş meslek,

hobi ya da yaşam stili sahibi ve vakitlerinin büyük bir kısmını güneş ışığı altında geçirenler için uygun bir seçim olacaktır.

Güneşten korunmanın gerekli olduğu tüm zamanlarda ve

water resistant özelliği sayesinde deniz ya da havuzda geçirilen eğlenceli zamanlardan sonra bile etkisini asla kaybetmez ve ekstra doğal koruma sağlar.

Losyon şeklindeki pratik yapısı kullanım kolaylığının yanında, çantanızda daima bulundurmanız gerekenler arasında kolaylıkla yerini alır.

Dermatologlar ve pediatristler günümüz şartlarında cilt problemi olan kişilerin yaz ayları haricinde de mevsimlerin güneşli günlerinde ,mutlaka güneş koruyucu kullanmalarını önermektedirler.

Tatilde, seyahat ve yolculuklarda güneşten korunmanın kaçınılmaz olduğu durumlarda özellikle bebek, çocuk ve yetişkinlerin hemen kizarıp deforme olan omuz,

burun, gözaltı, kulak bölgesi, diz ve ayaklarına hızlı ve kolaylikla uygulanarak güneşin zararlı ışınlarındandan, kızarıklıklarından korur.

2011 yılında Amerika'nın en doğal içerikli güneş koruyucusu seçilmiştir.

- Amerika'da tüketicinin birinci tercihi olup tüketici ödülü almıştır.

- Güneş koruyucuların laboratuar testlerini yapan sivil toplum kuruluşu amerika çevresel çalışma örgütünün yaptığı testlerde tüm markalar arasında insana ve doğaya en az zararlı ürün seçilmiştir.

- Tamamen doğal içeriklerle hazırlanmış formülü sayesinde bebekten yetişkin insana kadar güvenle kullanılabilir.

- Formülünde diğer markaların çoğunda bulunan kanserojen, insan iç organlarını, cildini tahrip eden bir çok zararlı kimyasalların hiç biri bulunmamaktadır.

- Testlerde kullanıldığında cildin inceldiği lezyon ve tümor oluşumlarını hızlandırdığı ispatlanan a vitamini ürünümüzde bulunmamaktadir.

- Geniş spectrumlu koruma formülü sayesinde güneşin uva-uvb ışınlarını absorbe eder.

- Çölyak hastaları gluten içermeyen ürünlerimizi rahatlıkla kullanabilirler.

Trukid ürünlerinin hiçbiri paraben, phatalate, sls, sles, silikon, 1,4 dioxane, gluten, bpa içermez.

 

Ödeme Seçenekleri
Teslimat Ve İade Koşulları
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.