Neko Wrap Sling Vizon

Ürün Kodu : NKWSL_470
169,00 TL
kargo.svg (2 KB) Aynı Gün Kargoya Teslim
Para Puan : 507
Ürün Özellikleri

Neko Esnek Wrap SlingBebekleri Korur

Bu ürün pamuklu interlok kumaş ile meydana getirilmiştir. Esnek bir yapısının olmasından dolayı bebeklerinizin daha rahat olmalarına yardımcı olur.


Bağları Kuvvetlendirir

Bebekleriniz ile aranızdaki bağın en kuvvetli şekilde olmasını sağlar. Bütün mevsimler için uygun bir kullanımı vardır. Yıkanması da çok kolaydır. 30 derecede yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hiçbir koşulda çekme ya da tüylenme gibi durumlar meydana gelmez.


Doğumdan İtibaren Kullanabilirsiniz

Yeni doğan bebekleriniz için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 13-14 kilogram arasındaki bebekleri kolay bir şekilde taşır. Bu ürünün içinde aynı zamanda kese ve yeni doğan bebekler için şapka da yer alır.
İşlerinizi Aksatmayın

Bebeğinizi yanınızdan ayırmak istemeyip aynı zamanda da işlerinizi halletmeniz gerektiği durumlarda bu ürünü kullanarak rahat bir şekilde bebeğinizi her yere yanınızda götürebilirsiniz. Kolay ve hafif bir yapıdadır.


Konforlu Yaşam Sağlar

Bebeğinizi kendinize bağlayarak daha rahat ve güvende olmasına yardımcı olabilirsiniz. Bebeğinizin duruş bozukluklarını da düzelterek daha dik bir şekilde durmasına imkan tanır.


Sakin Bebekler

Özellikle yeni doğan bebeklerin sürekli olarak ağlamalarından dolayı bu ürün ile sakinleşmeleri oldukça kolaydır. Bebeğinizi emzirme işleminde kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bebekler uykularını da bu ürün ile konforlu bir şekilde geçirir. Uzun seneler boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sağlık açısından bütün testlerden geçirilmiştir.

Ödeme Seçenekleri
Teslimat Ve İade Koşulları
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
ayni_gun_kargo_icon_tsoft.jpg (48 KB)
Kampanya
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.