Neko Wrap Sling Kırmızı

Ürün Kodu : NKWSL_160
299,00 TL
kargo.svg (2 KB) Aynı Gün Kargoya Teslim
Renk
Para Puan : 897
Ürün Özellikleri

Ürün özellikleri:

 

– 4,55 cm boyunda ve 55 cm eninde %100 pamuklu interlok kumaştan üretilmiştir. Yıkandıkça çekme, tüylenme yapmaz; esnekliğinde azalma olmaz.

– Yaz mevsimi de dahil her mevsim kullanıma uygundur.

– Kumaşın boyamasında azo boyar kullanılmamıştır. ÖKO-TEX 100 sertifikalı kumaşın kimyasal ve teknik onayı, uluslararası bağımsız test laboratuvarı SGS tarafından yapılmıştır. 

– Yeni doğan döneminden 13-14 kg’a dek kullanılabilir.

– Ürün kendi kumaşından kesesi ve aynı renk yeni doğan şapkasıyla birlikte satılmaktadır. 

 

Bebeğinizi adeta giyer gibi bağlayıp kendini anne karnında gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Yıkama Talimatı; 30 derece de 400-800 devir arasında yıkayabilirsiniz. 

 

Neden Wrap Sling?

 

Yeni doğan bebeğin 0-3 aylık döneminin aslında gebeliğin 4.trimesterı olduğuna inanılır. Bebek aslında dışarı çıkmaya tam hazır değildir. Bu yüzden yeni doğanlar sık sık ağlar. Özellikle akşam saatlerinde artan bu ağlamalara kolik denir. Daha birkaç gün/hafta önce annesini güvenli karnında yüzen bebek bu yeni hayata alışmaya çalışırken sık sık anneyi yanına çağırır. Anne bebeği emzirir, bebeğin minik midesi sütle birlikte gazla dolar, gaz çıkarılır bebek sakinleşir, yatağına koyulur, tekrar ağlar, anne tekrar emzirir, tekrar gaz, tekrar meme, sonra yine gaz.. diye devam eden döngünün içinde anne-baba bebekten başka bir şeyle uğraşamaz olur. Yeni anne günlük işlerini idame ettirmekte güçlük çeker.

İşte bu noktada wrap sling devreye girer. Anne bebeğiniz slinge koyar. Bebeğin tek teselli ve güvenlik nesnesi artık meme değildir. Gaz-meme-uykusuzluk döngüsü kırılır ve anne günlük işlerini daha rahat yapmaya başlar.

Ödeme Seçenekleri
Teslimat Ve İade Koşulları
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
ayni_gun_kargo_icon_tsoft.jpg (48 KB)
Kampanya
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.