Mügemelek Uyku Arkadaşı Mor

Ürün Kodu : MGMLK_295
39,90 TL
kargo.svg (2 KB) Aynı Gün Kargoya Teslim
Renk
Para Puan : 119.7
Ürün Özellikleri

MügeMelek Uyku Arkadaşı…

Mügemelek Uyku Arkadaşı ile Prematüre bebekler ve serviks kanserine farkındalık yaratarak destek  olabilmek için bir adım atıyor tüm satış gelirini “El Bebek Gül Bebek Derneği” ne aktarıyoruz.

El Bebek Gül Bebek Derneği, Anne karnında gelişimini tamamlamadan önce doğan bütün bebeklerin; sağlıklı bir geleceğe kavuşmaları için gerekli çalışmaları yürütmek amacıyla, bu konuda deneyim sahibi ve uzman kişiler tarafından kurulmuş bir dernektir.

Mügemelek bebekte onlar hayata tutunsunlar diye anne kordonu şeklindeki bacak ve kollarına sarılıp hayatta kalacaklar...

Prematüre bebeklerimizin ve serviks kanserine farkındalık için hazırlanmış Mügemelek bebek erken doğan bebeklerin küvöz süreçlerinde yanlarında yer almak ve destek olmak adına gerçekleştirdiğimiz projemize Kol ve bacaklarına kordon formu verilerek örülen Amigurumi bebeklerimizin, yaşam mücadelesi veren prematürelerimize, annelerini yanlarında hissettireceği umudunu taşıyoruz.

Serviks kanseri nedeni ile 29 yaşında hayatını kaybeden kızının adını “Mügemelek” projesi ile yaşatan Annemizin yürüttüğümüz çalışma, hem serviks kanserine, hem de prematüre bebeklere dair farkındalığı arttırma amacı da taşıyor.

 

Ödeme Seçenekleri
Teslimat Ve İade Koşulları
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
ayni_gun_kargo_icon_tsoft.jpg (48 KB)
Kampanya
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.