Le Toy Van Peri Sarayı (TV643)

0,00
Marka : Le Toy Van
Tedarikçi : isabelabbey
Fiyat : ₺579,90(KDV Dahil)
* ₺96,65 'den başlayan taksitlerle
2-3 iş gününde kargoya teslim

Ürün ölçüleri 33x38,5x39cm  3+ yaş grubu için uygundur.

Le Toy Van prenses sarayı  masal diyarlarından fırlamış, içi ve dışı özenle tasarlanmış bir peri sarayıdır. Yüksek kulesi, prenses balkonu ile tam bir masal diyarı. Tamamı ahşap, pencereleri, dışarı açılan çiçek motifleriyle çok zarif saraydır. kule balkonu, kapı ve pencere üzerindeki motiflerle her detayı düşünülmüş. 

Le Toy Van prenses sarayı elle boyanmış ve alan farklı dizayn edilmiştir. prensens sarayı dizaynında pastel tonlar kullanılmıştır. Ön kısımda bulunan asma kapı son derece fantastiktir.


Le Toy Van prenses saray bahçesinde bulunan yatak, masa, iki sandalye, peri çay seti çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirmede ve koordinasyon becerileri geliştirmede yardımcı olur.
Le Toy Van prenses sarayı, tüm peri  koleksiyonu ürünlerine uyumludur. 


Le Toy Van prenses sarayı, yüksek kalitede tasarımıyla, çocuklar için mükemmel bir hediye olacaktır. 
Le Toy Van ürünlerinde heyecan verici detaylar çoktur. Açılır kapı ve pencereler, kapı süslemesi, çiçeklikler vb. gibi Kolay ve basit bir montajı vardır. Hiçbir yapıştırıcı ya da çiviye ihtiyaç duymazsınız. Panelleri yuvalarına geçirmeniz yeterli olacaktır. Temizlenebilen iç ve dış yüzeye sahiptir. Kolayca temizlenebilir.