Kiinde Twist Pouches Süt Saklama Poşeti - 80 Adet

Ürün Kodu : 9971
249,90 TL
kargo.svg (2 KB) 2-3 İş Günü Kargo
Ürün Özellikleri

Kiinde Twist PouchesT Süt Saklama Poşeti

Ürün içeriği:

80 Twist PouchesT 80 Adet Süt Saklama Poşeti

Kiinde Twist PouchT süt saklama poşeti sayesinde, anne sütünü direkt olarak göğüs pompasından süt saklama poşetine çekebilir, saklayabilir, organize edebilir, ısıtabilir ve bebeğinize verebilirsiniz.

Kiinde Twist PouchesTSüt saklama poşeti akmayan, sızdırmayan bir biberonun güvenilirlik ve sağlamliğini, bir süt saklama poşetinin fiyatı, rahatlığı ve kullanim kolaylığı ile birlikte sunar!

Özellikleri:

o   Sızıntı ve akmayı engelleyen twist kapaklidir.

o   Direct-PumpT Ara adaptörler sayesinde, Twist süt saklama poşetlerini piyasada kullanılmakta olan lider markaların süt pompalarina sızıntı olmadan ve süt transferi gerektirmeden takip kullanabilirsiniz.

o   Bir saklama poşeti ile sütü saklama poşetinin içine çekebilir, saklayabilr, ısıtabilir ve bebeğinizi besleyebilirsiniz.

o   Twist PouchesTSüt saklama poşeti, ergonomik yapısı itibariyle dik olarak durabilir ya da isterseniz yer tasarrufu, hızlı dondurma ve eritme için buzdolabı ya da buzlukta yatay şekilde saklanabilir.

o   Saklama poşeti üzerinde yazılı olan bilgileri rahatlıkla görebilirsiniz.

o   Saklama poşeti ve kapağı geri dönüşüme uygundur.  Kullandıktan sonra kirli bulaşıklarla uğraşmayın!

o   Göğüs pompasından sütünüzü direkt olarak süt saklama poşetine çekmek istemezseniz, klasik yöntemle sütü saklama poşetine boşaltarak saklayabilirsiniz.

o   İçerisinde 20 adet, 40 adet ve 80 adet bulunan 3 farklı paket halinde bulabilirsiniz.

o   İçeriğinde BPA,  PVC ve Ftalat yoktur.

Sütü Çektikten Sonra:

Saklama poşetlerini Kiinde KeeperT düzenleme rafında organize edip saklayın.

Eritme ve ısıtma işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde KoziiT Anne Sütü ve Biberon Isıtıcısı ile buharsız ve SAFEheatT teknolojisi ile yapabilirsiniz.

Kiiinde SqueezeT Doğal Biberon ve Active- Latch nipplesT biberon başlığı ile süt transferi gerektirmeyen, sorunsuz ve gaz problemini ortadan kaldirarak bebeğinizi besleyin.

Ödeme Seçenekleri
Teslimat Ve İade Koşulları
Yorumlar (0)
Tavsiye Et
Kampanya
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.