LiLara Tekstil San. ve Tic. A.Ş.'nin (kısaca LiLara) web sayfası www.bebekform.com (kisaca bebekform)'a hoş geldiniz. Lütfen sitemizin kullanım şartlarını içeren aşağıdaki maddeleri okuyunuz.

Siteyi kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır. LiLara aşağıdaki maddeleri haber vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

1.Sitede Yapılan İşlemler, Siparişler ve Sitede Yapılabilecek Değişiklikler

LiLara, bebekform üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. LiLara, bebekform sitesinde istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site yayınını durdurma ya da site özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir.

2. Site İçerik Kullanımı

Bebekform.com'da  sitesinde bulunan görsel, yazısal içerik ve herhangi bir materyal LiLara Tekstil San. ve Tic. A.Ş.'e aittir. İçerikler kişisel kullanım içindir, aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz.

Web Sitesi içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.
AnneForm  ve BebekForm markaları LiLara adına tescil edilmiş ticari markalarıdır.

İçeriğin kullanılması ya da kullanıcılar tarafından kişisel amaçlı olarak bilgisayarına aktarılması sonucunda içerikle ilgili herhangi dağıtım, kullanım ve yayın hakkı kullanıcıya geçmez.

2.1. Bebekform.com'un tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı LiLara'ya ait olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

2.2. Site kullanıcıları  ticari anlamda haksız rekabete yol açacak, ticari itibardan faydalanma anlamına gelebilecek davranışlardan kaçınacak, web sitesinde yer alan mevcut içeriği hiçbir şekilde kopyalamayacaklardır.  Mevcut bulunan bilgiler, görseller, videolar ve içerikler LiLara'dan daha önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Tüm Web Sitesi içeriği (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, düğme simgeleri, veritabanı, tasarım, yazılım ve sair diğer Web Site içeriğine ilişkin unsurlar) bebekform'un  fikri ve sınai mülkiyetindedir.


3. Sitede Verilen Kişisel Bilgiler

Üyelerimize ait bilgilerin gizliliğini korumaya yönelik prensip ve uygulamaları öğrenmek için lütfen "Gizlilik Sözleşmesisayfasını ziyaret ediniz

4. Ürün Açıklamaları

Bebekform sitesindeki ürünleri tanıtmak amacıyla yer verilen bilgiler üretici firmaların kullanım kılavuzlarından, ürün açıklama metinlerinden derlenmiştir. Bu yüzden açıklamalarda yer alan bilgilerden kaynaklanan herhangi bir maddi ve manevi ziyanlardan dolayı sorumlu üretici firmadır

4.1. Renkler

LiLara, Bebekform da yer alan resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi hedeflemektedir. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.


5. Diğer Sitelere Verilen Bağlantılar

İşbu sitede üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlanmakta, üçüncü kişilere ait sitelerdeki içerikler kullanılmaktadır. Üçüncü kişilere ait sitelerdeki bilgiler, ürünler ve hizmetler hiçbir şekilde işletilmemekte ve denetlememektedir. Ayrıca, bu durum üçüncü kişilerin web sitelerinin içeriğinin doğruluğu ve güvenirliğinin onaylandığı anlamına gelmemektedir.  Aynı zamanda bu sitede ziyaretçilere bilgi sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ile ilgili riskler ziyaretçilere aittir. Bu nedenle üçüncü kişilerin web sitelerinde yer alan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir. Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir.

6. Üyelikten Çıkarma

İşbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya bebekform.com sitesinde bildirilen genel kurallara uymaması nedeniyle, bebekform.com  tarafından geçici veya sürekli olarak üye'nin bebekform'dan yararlanması engellenebilir ve/veya üyeliği iptal edilebilir.

Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen bebekform.com  sitesini kullanmayınız. Bebekform'u kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

7. Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi

Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş ve iş bu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

8.Yetki

Sözleşmenin uygulanması ile ilgili doğabilecek bütün anlaşmazlıklar İstanbul Mahkemeleri'nde görülecektir.

LiLara dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.