Gizlilik İlkelerimiz

Bebekform, siteyi ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, bebek/çocuk yaş, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. İlaveten, bu site, İnternet Protokol (IP) adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, işlem trafiği ya da herhangi ilgili web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir.

Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyenin kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Bebekform üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Bebekform.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, bebekform.com  müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla bebekform iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Bu işlem için bize iletisim@bebekform.com adresinden e-posta yoluyla ya da aşağıdaki adresimizden ulaşabilirsiniz.

Bu gizlilik ilkesi sadece bu bebekform.com  için geçerlidir ve web sayfaları üzerindeki veya yönlendirme yapılan ya da link verilen diğer siteler için geçerli değildir. Bu siteye girerek ve kullanarak, bu gizlilik ilkelerini açıkça kabul etmektesiniz. Bu gizlilik ilkelerini kabul etmiyorsanız, lütfen bebekform'u kullanmayınız.


LiLara A.Ş.
Mebusevleri Süslü Sok. No:18 Tandoğan 06580/Ankara, Türkiye